Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada kedi öldürmek, art niyetli ve kötülük peşinde olan bir bireyin varlığının farkına varıp ona karşın tedbir almaya tabir edilir. Rüya sahibinin malından ve parasından istifade etmenin ve onun sırtından geçinmenin derdinde olan bir bireyin niyetini anlayacağı ve onu kendisinden uzaklaştıracağı biçiminde yorumlanır. Başkalarının sahip olduğu variyete göz diken bir kimsenin deşifre edilmesi manasına gelir.

Rüyada Kedi Öldürdüğünü Görmek
Rüyada kedi öldürdüğünü gören bireyin rüyası, onun işe yaramaz, geçimini kişilerin mallarını sömürerek ve saklı gizli kaçırarak sağlayan bir insanla karşılaşacağına ve o insana karşın dur demek cesaretini ve kararlılığını göstereceğine delalet eder.

Rüyada Kedi Öldürmek Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada Kedi Ölüsü Görmek
Rüyada kedi ölüsü görmek, iyidir zira kötülükten korunmaya alamet eder. Rüyayı gören bireyin kendisine zarar verme planları içinde olan bir bireyin planlarının suya düşeceğine ve bireyin kötü amaçlarını yerine getiremeyeceğine alamet eder.

Rüyada Kedi Boğmak
Rüyada kedi boğmak da kedi öldürmek benzeri tabir edilir. Zira aslına her iki rüyada benzer şeyi haber verir. Rüyasında kedi boğduğunu gören bireyin rüyası kendisini parasal bağlamda çökertmek için hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceği ve başına geliyor olacak olası bir belayı ya da felaketi önlemeyi başaracağı manasına gelir.

Rüyada Ölü Kedi Görmek
Rüyada ölü kedi görmek iyidir. Rüya sahibinin kendisine nankörlük ve ihanet edecek bir kimseden kurtulacağına alamet eder. Birey, emekleri karşılığında kendini üzecek ve düş kırıklığına uğratacak bir insanı fark edip, onu hayatından çıkaracağına tabir edilir.

Rüyada Kedi Kesmek
Rüyada kedi kesmek, kötülükten, kazadan ve beladan uzak olmaya alamet eder. Düşü gören bireyin kendisini bir sürü üzecek, etkileyecek ve senelerce çabalayarak, emek vererek sahip olduklarına yazık edecek bir olaydan kurtulacağına tabir edilir.

Rüyada Kedi Öldürmek 1 Rüyada Kedi Öldürmek

Rüyada Kedi Görüp Öldürmek
Aile yaşamında yaşana tartışmalar ve kavgalardan kurtulmak amaçlı ve iş yaşamında yaşanabilecek parasal ve manevi büyük kayıpların önüne geçmek amaçlı rakiplere ve aile üstünde gözü olan berbat niyetli kişiler amaçlı tedbirler alınacağına ve bu tedbirler yardımıyla problemlerin büyük oranda çözüleceğine alamet edilir. Benzer sürede, sevinçli aile tablosunu bozmaya çabalayan şahıslarla mücadele edeceğine yorumlanır.

Rüyada Kedi Yakmak
Hayırsız bir kişi sebebinden girilecek işte uğranacak bir zararın kabul görmeyen vaziyetlere yol açacağına, bu yüzden bir takım yanlış kararlar verileceğine, işlerin daha berbat bir hal alacağına, parasal olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine delalet eder. Benzer sürede, zor bir vaziyetin sevilen bir takım kişilerin vereceği destek yardımıyla rahatlıkla çözüleceğine, işlerin daha güzel bir hal alacağına, problemlerin sona ereceğine ve kazancın katbekat arttırılacağına alamet eder.

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir